My dva a fotky


Děkujeme

Všichni svatebčané

Děkujeme, teda moc děkujeme. Abychom byli přesní moc, moc, moc děkujeme!!! Bylo to s vámi parádní, nezapomenutelné a nesmírně jsme si to užili. Všichni jste naše jedničky!

A ještě jednou děkujeme, Iv & Honza


Káva a kávovar

Taky vám patří naše díky za přání a dárky věcné i peněžité.

Přikládáme důkazní materiál, že vaše dary padly na úrodnou půdu. Aneb takové to domácí kávičkování s novou hračkou. O čajíčkování a dalším pitíčkování nemluvě.

Fotky

Je to tady! Čekání na fotky je u konce. Pro zvýšení napětí, krátké video.

A teď už opravdu slibované oficiální fotky a original videa ke stažení. Jste krásní a usměvaví. No a ve fotokoutku fakt drsně vtipní :-)


Svatební oznámení

Pro jistotu to zopakujeme - SVATBA!!! - někteří v to už nevěřili, ale přišlo to...

Byli jsme malí

Byli jsme malí a roztomilí, vyrostli jsme, potkali jsme se na svatbě kamarádky, chvíli to trvalo a skončili jsme opět na svatbě. Tentokrát naší.

...jo a Krista s Romanem přijdou taky, ale na naše romantické začátky se jich neptejte.

Oficiality

Sejdem se u nás nebo u starých Ondruchů kolem 13:30. Dáme první na zahřátí a vyrazíme na zastávku. Jede nám to ve 14:00. Aktovku se svačinou a termoskou s sebou, cesta bude dlouhá a trnitá. Šichta začíná ve 14:40, ale budem tam chvíli předem, bo pozdní příchod u šéfové na radnici neukecáme. Pak se vyblísknem, že jsme jako dobří a jedem na jidlo. Jídelna je v Cooltouru.

RTO

Hostina

Konečně jídlo, důvod proč jsme přišli. Varnice doveze Pata Negra, tak buďte rychlejší než Honza. Taky nějaké pití bude, ať to lépe klouže. Zakončíme to sladkou tečkou a kafem. Komu bude hej nebo mu naběhne kofein, ten si muže skočit na hudbu DJ Matthiasse. O děti se nemusíte bát, zavřeme je do akvárka. Komu tancem vyhládne, ve 20:00 má další šanci. Pak už křepčíme až do rána...

Co na sebe

Ať nevypadáme jak křupani a přidáme něco poetiky, budeme trošku retro, trochu zaseklí v 50. létech a někteří hipsteři. Obleky nechte doma, i když si vezmete dva, nevěstu v bílých šatech stejně neuvidíte. Hlavně v klidu (a v pohodlí), žádné formality.

Oblečení

Dárečky

Květiny ať dál nerušeně rostou. Místo v květinářství se zastavte ve své oblíbené kavárně pro hrst zrnek, nebo v čajovně pro pár lístků, ve sklípku nebo v distillery pro kapku něčeho ostřejšího a vemte co máte nejraději, ať máme kousek vás i když se vrátite domu. Zaručujeme, že nám ta vzpomínka vydrží déle než kytky.

Ale hlavně, vy jste naši dárečci. Stačí když přijdete a poveselíte se s námi. Kdybyste přeci jen měli místo v kufru, přibalte si svetr a dárek vyřešte obálkou. Máme pár nápadů, co za to domů pořídit. Nemusíte se bát, doutníky si tím zapalovat nebudeme.

Těšíme se, Iv & Honza


Rozlučka

Zatímco Iv v potu tváře chystala veselku...
...v Brně a okolí bylo tento vikend veselo :-)

Rozlučka se svobodou

Dotazy

Kam mám přijet, ať o něco nepřijdu? Seřazení do dvojic bude v 13:30, ale když se budeš potulovat kolem Bachmačské a Verdunské dřív, tak nic nezkazíš. Naopak můžeš narazit na táty Ondrucha s Petříkem se slivovicí. Pro lepší organizaci průvodu se rozdělíme do dvou družstev označených rodina se základnou u Ondruchů a kamarádi se základnou u nás.

Nemám na vás celý den, takže kam mám přijet ať vidím to hlavní? Doba je zlá, času je málo, doraž na radnici v 14:30.

Vyleštil jsem křídlo na autě, kde mi ho ozdobíte? Auta nezdobíme, jedeme autobusem. A můžeme jen doporučit zajet zpátky do garáže a přijít pěšky nebo přijet tramvajkou. Večer vás bezpečně rozvezeme do vašich postýlek. Přesto chceš přijet autem? Není problém, zaparkovat jde v uličkách kolem nás, na parkovišti u radnice i na parkingu u Cooltouru. Odvoz aut zorganizujeme po jídle.

Přípravy

26.9. 2:18 Čas jít do postele. Chtěli jsme napsat "zítra je den D", ale on už je dneska. Hurá! Ráno vstáváme a pokračujeme v přípravách. Kdybychom zaspali, tak se nedivte, a když budeme u obřadu usínat, tak do nás šťouchněte. Těšíte se taky, co na radnici řekneme?

Rady do života

Zběsile rozbalujeme dárečky, rozlepujeme obálky a čteme přáníčka, ale je toho tolik, že si musíme dát krátkou pauzu. V mezičase tady máme zopakování toho nejdůležitějšího pro spokojený manželský život.

Pro muže

Pro ženu

A přidáme ještě reklamní vsuvku, aneb naše díky patří také...